Větrné elekrárny

Větrné elektrárny

Výroba energie z větru je jedním z nejpřirozenějších způsobů využívání obnovitelných zdrojů, který jasně skýtá značný potenciál. Dodáváme větrné turbíny jak pro solární parky tak i malé větrné elektrárny od výkonu 3kW,5kW,8kWa 10kW.

Stát podporuje výstavbu větrných zdrojů pevnými výkupními cenami na období 20 let. Pro rok 2014 je výkupní cena při 100%ním výkupu 2,014 kč/kWh a pro Zelený bonus 1,534 Kč/kWh.

Tyto malé větrné elektrárny vynikají vysokými výnosy, snadnou údržbu a bezchybným plněním požadavků sítě. Nabízí vynikající kvalitu ve všech oblastech. Jsou individuálně  řizpůsobitelné pro každou lokalitu. Ať už je to silný nebo slabý vítr, horský nebo plochý terén, onshore nebo offshore – pro všechny podmínky nabízíme vysoce spolehlivé špičkové technologie. V porovnání s klasickými horizontálními větrnými elektrárnami nabízejí některé nesporné výhody a to zejména :

• Možnost instalace na budovách, vzhledem k vertikálnímu otáčení
• Nízká úroveň hluku – 40dB
• “ Bird – safe“
• Žádný stroboskopický efekt
• Start – up rychlost 1,6m/s
• Váha 210kg

Moderní technologie využití větru a slunečního záření se velkou měrou rozvinuly v posledních dvaceti letech.

Tuto kategorii zdrojů neodmyslitelně zastupují i malé větrné elektrárny s plochou rotoru do 200m2. V dnešní době se zcela běžně využívá těchto technologií pro získání elektrické energie nejen v místech kde není veřejná rozvodná síť.Takto získaná energie může sloužit pro osvětlení,napájení spotřebičů, ohřev vody a vytápění. MVE generují čistou energii a mohou tak pomoci redukovat CO2emise.

Porovnání horizontálních a vertikálních větrných elektráren:

Top

I Vám můžeme pomoci. Volejte 774 77 99 22

Můžete také zadat Váš email a my Vás budeme informovat o novinkách.